نخستین کنفرانس آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات

نخستین کنفرانس “آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات

نخستین کنفرانس آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات

برای کسانی که در حوزه نگهداری و تعمیرات و قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی های فیزیکی فعال هستند حضور در کنفرانس «آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات» لازم و ضروری است. از نقاط قوت این کنفرانس می توان به موارد زیر توجه نمود:

حضور پروفسور آدولفو کرسپو مارکز به عنوان ریاست کنفرانس

توانایی و پویایی تیم برگزار کننده (گروه آیریم) که رویکردی پایه ای و علمی به نگهداری و تعمیرات دارند.

برگزاری نمایشگاه تخصصی نگهداری و تعمیرات در حاشیه کنفرانس که فرصت فوق العاده برای ارتباط با صنایع مرتبط است.

برگزاری کارگاه های ارزشمند توسط متخصصین و مجربین نگهداری و تعمیرات

حمایت انجمن علمی نگهداری و تعمیرات از این کنفرانس (امسال انجمن نت کنفرانس برگزار نمی کند و عملاً همین کنفرانس را مبنای برگزاری کنفرانس نت می دانند)

فرصت تهیه کتب و مجلات مرتبط با نگهداری و تعمیرات و همچنین رونمایی از برخی کتاب های جدید منتشر شده در حوزه نگهداری و تعمیرات

متن زیر توسط دبیرخانه کنفرانس تهیه شده است:

کنفرانس “آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات” با همکاری دانشگاههای معتبر داخلی، دانشگاه سویا و موسسه INGEMAN اسپانیا و جمعی از دست اندرکاران امور نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف کشور ، طی روزهای ۱۷ و ۱۸ مهر ماه سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
در شرایط فعلی حاکم بر سازمانهای داخلی، تعالی نگهداری و تعمیرات بعنوان یک راهکار اجرایی موثر در کاهش قیمت تمام شده تولید و خدمات، افزایش آماده بکاری و بهبود عملکرد تجهیزات و ایجاد محیط کار ایمن و پاک، بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. 
دست اندرکاران کنفرانس با دعوت از مشاورین برجسته داخلی و بین المللی به دنبال ارائه مجموعه راهکارهای هدفمند برای تعالی نت بوده تا به کمک الگوبرداری از تجربیات موفق، زمینه بهبود شرایط کسب و کار سازمانهای ایرانی فراهم گردد. 
حاضرین در کنفرانس شاهد رویکردی جدید در تشریح راهکارها خواهند بود تا امکان بهره برداری هرچه بیشتر از مباحث ارائه شده بوجود آید. هدایت این کنفرانس برعهده آقای پروفسور کرسپو مارکز بوده و جمعی از متخصصین داخلی و بین المللی در حوزه تعالی نت با ایشان همکاری خواهند نمود. 
حضور شما را بعنوان فردی از جامعه بزرگ نگهداری و تعمیرات کشور، در کنفرانس “آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات” گرامی میداریم . امید است تا مباحث ارائه شده در این کنفرانس برای اصلاح و بهبود سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات و تحقق اهداف استراتژیک سازمان ، مفید واقع گردد.

دبیرخانه کنفرانس “آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات”

آخرین مطالب و اطلاعیه ها که در سایت کنفرانس اعلام شده است:

 PDFIcon
دانلود زمانبندی کنفرانس در روزهای ۱۷ و ۱۸ مهر ماه
 notebook
دانلود دفترچه محتوای کامل کارگاه ها و تجربیات

دفترچه ۳۴ صفحه ای محتوای کامل کارگاه ها و تجربیات

 sin.1st
modelnetCat
دانلود سخنرانی ها

چیدمان برخی از کارگاه ها و تجربیات در قالب مدل تعالی نت پروفسور مارکز

REAMCONFCAT
دانلود بروشور

بروشور برخی از کارگاه ها، سخنرانی ها و تجربیات

قابل توجه شرکت کنندگان محترم در کنفرانس

به منظور سهولت رفت و آمد شرکت کنندگان محترم کنفرانس در شهر تهران به اطلاع می رساند؛

طبق توافق صورت گرفته با شرکت حمل و نقل کارپینو، کلیه مهمانان و شرکت کنندگان در کنفرانس طی روزهای ۱۷ و ۱۸ مهر ماه از ۵۰% تخفیف خدمات شرکت کارپینو بهره مند خواهند شد. بدین منظور بر روی لینک دانلود نرم افزار کلیک نموده و نسبت به نصب اپلیکیشن کارپینو اقدام نمائید. کد تخفیف متعاقباً اعلام خواهد شد.

دانلود نرم افزار اندرویدی کارپینو

قابل توجه شرکت کنندگان محترم در کنفرانس و دوره مدیریت کارآمد اورهال

ضمن سپاس فراوان از حضور ارزشمندتان، خواهشمند است به موارد ذیل جهت حضور در کنفرانس توجه فرمائید:

۱- با توجه به ارائه ۶ کارگاه آموزشی توسط مدرسان خارجی، لذا جهت دریافت دستگاه ترجمه همزمان، کارت شناسایی همراه داشته باشید.

۲- افرادی که به عنوان جایگزین در کنفرانس شرکت خواهند نمود، حتماً معرفی نامه سازمان مربوطه را همراه داشته باشند.

۳- در صورت انصراف از حضور در کنفرانس، طی نامه کتبی، حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۷/۱۲ دبیرخانه کنفرانس را مطلع فرمائید. در صورت انصراف بعد از تاریخ مذکور، ۵۰% از هزینه ثبت نام دریافت می شود.

۴- دوره آموزشی مدیریت کارآمد اورهال در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهراء تهران برگزار خواهد شد. لذا با توجه به ارائه چندین تمرین در دوره، حتی الامکان لپ تاپ همراه داشته باشید.