سوالات متداول که از ام پدیا پرسیده می شود.

چطور اطمینان کنیم که فایل‌ها را برای ما ارسال می کنید، امکان دارد وجه را پس از دریافت فایل پرداخت کنیم؟

پروسه پرداخت و ارسال فایل‌ها به صورت کاملاً اتوماتیک انجام می‌گیرد. لذا فایل‌ها پس از پرداخت وجه در همان لحظه برای شما به صورت خودکار از طریق سایت ارسال می‌گردد و از این بابت هیچ نگران نباشید.

اگر به هر دلیلی (به احتمال کمتر از یک درصد) فایل‌ها در لحظه به دست شما نرسید می‌توانید از بخش تماس با ام پدیا استفاده کنید تا مستقیماً برای شما ایمیل گردد.

من بخشی از فایل‌های مجموعه‌ها را می‌خواهم، امکان دارد آن‌ها را جدا کنید و برای من ارسال کنید؟

خیر، مجموعه‌ها از قبل آماده شده است و سعی گردیده است فایل‌ها به موضوع مرتبط باشد و امکان گزینش فایل‌ها برای مجموعه میسر نیست و از همین ترکیب فایل‌ها در مجموعه باید استفاده کنید هر چند ممکن است بخشی از فایل‌ها مستقیماً برای شما قابل استفاده نباشد.

فایل‌های سایت شما انگلیسی است یا فارسی؟

تمام فایل‌هایی که با عنوان انگلیسی نوشته شده است، انگلیسی است و فایل‌هایی که عنوان آن‌ها فارسی در سایت درج شده، فارسی است.

امکان دارد بخشی از فایل‌ها را بفرستید تا از محتویات آن‌ها مطمئن شویم، سپس خرید کنیم؟

خیر، امکان ارسال گزینشی فایل‌ها نیست. شما با مشاهده عناوین فایل‌ها و فرمت آن‌ها و تعداد صفحه که در سایت ذکر گردیده است تصمیم خود را بگیرید.

بنده درخواست فرم‌های نگهداری و تعمیرات مخصوص شرکت تولید کننده چوب را دارم، می‌توانید برای من بفرستید؟

خیر، مجموعه‌های جمع آوری شده اختصاصی صنعت خاصی نیست و شما باید با توجه به شرایط تجهیزات و کاتالوگ آن‌ها و با تجربه و دانش پرسنل فنی خود محتویات آن‌ها را تهیه و یا بروزآوری کنید. فایل‌های مجموعه‌ها صرفاً به لحاظ دانشی کمک شما خواد کرد و جهت الگوبرداری بسیار کاربردی خواهد بود.

اگر پس از خرید سوالی در ارتباط با آن موضوع داشتیم، جواب خواهید داد و کمک ما خواهید کرد؟

قطعاً بله و این در حقیقت درخواست ماست که حتماً پس از مطالعه مجموعه‌ها با سایت در تماس باشید و اگر سوال و یا ابهامی در ارتباط با آن موضوع خاص نتی دارید از ما بپرسید.

اگر شما خودتان این مجموعه‌ها را نداشتید و در فضای اینترنت می‌یافتید آیا خریداری می‌کردید؟

صد در صد خرید می‌کردم. به چند دلیل:

به افزایش دانش در کارم اهمیت می‌دهم.

›› مجموعه ای خواهم داشت در کامپیوترم که هر زمان خواستم به آن رجوع می‌کردم و جواب خود را پیدا می‌کردم.

›› ارزش زمان برای بنده زیاد است. با داشتن این مجموعه‌ها حداقل 2 سال زمان را که برای جمع‌آوری آن‌ها صرف شده است را خریداری کرده‌ام.

اگر غیر از این موارد سوالی دارید بر روی لینک مقابل کلیک کنید و سوال خود را بپرسید: