بهترین تجربیات نگهداری و تعمیرات

پنجمین همایش الگوبرداری از بهترین تجربیات نگهداری و تعمیرات، قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی با حمایت خبری مجله اطمینان

Bench1

پنجمین همایش الگوبرداری از بهترین تجربیات در نگهداری و تعمیرات، قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی در تاریخ 3 و 4 آذر 94 در هتل آکادمی تهران برگزار خواهد گردید. در این همایش بهترین تجربیات نگهداری و تعمیرات ارایه خواهد گردید که می تواند برای کارشناسان، مشاوران و علاقه مندان نگهداشت کشور بسیار مفید باشد. برای دریافت جزئیات این همایش بروشور آن را دانلود فرمائید.

مجله اطمینان به صورت ویژه از این همایش حمایت خواهد کرد و انعکاس گزارشی از برگزاری آن را در مجله اطمینان مطالعه خواهید کرد.

متن زیر به قلم دبیر همایش جناب مهندس علی برزگر تهیه شده است.

« آقای تری وایرمن، از مشاورین برجسته نگهداری و تعمیرات، قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی، الگوبرداری از بهترین تجربیات را مهمترین فرصت برای دستیابی به حداکثر بازگشت سرمایه می داند.

در این نوع الگوبرداری ما به دنبال یافتن رهبری قابل قبول در موضوع مورد نظر خود هستیم تا به کمک تکنیک هایی فاصله بین جایگاه فعلی سازمان و عملکرد برتر را به حداقل برسانیم.

مرکز توسعه اطلاعات کاربردی، افتخار دارد تا به پشتوانه استقبال صنایع مختلف کشور، پنجمین همایش ملی الگوبرداری از بهترین تجربیات در نگهداری و تعمیرات، قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی را با توجه به نیاز امروز صنایع برگزار نماید.

در این همایش علاوه بر مباحث مرتبط با امور نگهداری و تعمیرات و قابلیت اطمینان، به تشریح مسیر صحیح حرکت سازمان به سوی الزامات سیستم مدیریت دارایی فیزیکی و دستیابی به استاندارد ISO 55000 پرداخته خواهد شد.

همایش پنجم حاوی مبحث جدیدی تحت عنوان “پرونده ویژه” نیز بوده و به نقد و بررسی تجربیات موفق شرکت انتقال گاز ایران در زمبنه تعالی سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات در راستای الزامات سیستم مدیریت دارایی فیزیکی اختصاص دارد. امید است رویه اتخاذ شده در همایش پنجم در ارتقاء اثربخشی سیستم نت بر فرایند کسب و کار سازمان ها موثر باشد.»

مجله اطمینان حامی خبری همایش الگوبرداری

شما می توانید با ذکر نام منبع (سایت دانشنامه نت) و لینک سایت (www.mpedia.ir) این مطلب را باز نشر دهید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *