انتشار شماره چهارم مجله اطمینان

دانلود رایگان شماره چهارم مجله اطمینان با موضوع CMMS

انتشار شماره چهارم مجله اطمینان

انتشار شماره چهارم مجله اطمینان

شماره چهارم مجله اطمینان، مجله اختصاصی مدیریت دارایی های فیزیکی، نگهداری و تعمیرات و قابلیت اطمینان به صورت وسیع در کشور منتشر گردید. شماره چهارم به صورت اختصاصی بر روی نرم افزار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات (CMMS) کار کرده است و مقالات بسیار کاربردی نیز در آن منتشر گردیده است.

این شماره را از سایت اختصاصی مجله به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید.

سایت اختصاصی مجله اطمینان

موضوع مقالات در این شماره به شرح ذیل است:

فهرست مطالب مجله اطمینان

فهرست مطالب مجله اطمینان

برای خواندن این مقالات به لینک سایت اطمینان مراجعه کنید و مقالات را مطالعه و استفاده کنید. از لینک زیر استفاده و پس از ثبت نام این شماره را در ایمیل خود دریافت کنید.

سایت اختصاصی مجله اطمینان

متن زیر نیز به قلم مدیر مسئول مجله اطمینان نوشته شده است:

دنیای نگهداری و تعمیرات به سرعت در حال تغییر است، تکنولوژی های جدید، روش های تحلیلی جدید، انتظارات و خواسته های جدید. نرم افزارهای مدیریت نگهداری و تعمیرات (CMMS) و دیگر مظاهر فن آوری اطلاعات با این تکنولوژی ها عجین شده است و سازمان ها را مجبور به پذیرش خود کرده اند. مدیران نگهداری و تعمیرات دغدغه انتخاب و پیاده سازی آن‌ها را دارند. این شماره مجله اطمینان نگاه ویژه ای به این موضوع داشته است و هسته اصلی مطالب این فصل را CMMS تشکیل داده است.

شاید شما در حال انتخاب نرم افزار باشید، شاید در حال پیاده سازی سیستم نت و CMMS باشید و یا شاید چندین سال است که CMMS در سازمان شما مستقر شده باشد، بهرحال نگاه متخصصان و اساتید این موضوع را در این شماره دنبال کنید و دنبال جواب سوالهای خود باشید. اما اگر بخواهیم به سبک پیام های کوتاه نکته هایی را در ارتباط با CMMS بیان کنیم موارد زیر قابل ذکر است:

  • تیم مستقل پیاده سازی CMMS و همچنین ممیزی آن پس از پیاده سازی داشته باشید.
  • در هنگام انتخاب تمام فاکتورهای فنی نرم افزاری، اعتبار و پشتیبانی را در نظر بگیرید.
  • در هنگام انتخاب زمان بگذارید و با مشتریان قبلی شرکت های ارائه دهنده نرم افزار ارتباط برقرار کنید.
  • آموزش، مشاوره و پیاده سازی سیستم های نت همزمان با استقرار نرم افزار باشد و جدا انجام نگیرد.
  • زمان پیاده سازی را طولانی نکنید. برای سازمان های بزرگ برنامه ریزی برای زمان کمتر از 6 ماه برای پیاده سازی ماژول های اصلی داشته باشید.
  • به صورت ماژولار پیاده سازی کنید. اگر در دوسال اول 30 تا 40 درصد پیاده سازی انجام بگیرد موفقیت آمیز بوده است.
  • فرهنگ سازی و پیاده سازی توامان انجام بگیرد. به قول معروف راه بندازید و جابندازید. این موضوع در ایران بهتر جواب می دهد!
  • آموزش را نیز چند مرحله ای کنید. اثربخشی قسمتی از آموزش ها پس از استفاده چندماهه کاربران از نرم افزار بیشتر خواهد بود.
  • اگر خروجی از نرم افزار می خواهید، در هنگام استفاده کاربران تمام تمرکز بر روی این موضوع باشد: «اطلاعات صحیح در زمان صحیح ثبت گردد»
  • اگر چند سال است که از نرم افزار استفاده می کنید و اکنون متوجه اشتباه در پیاده سازی شده اید، جسارت داشته باشید و تمام اطلاعات پایه را به روش درست تغییر دهید.

موج فن آوری اطلاعات در دنیای نگهداری و تعمیرات به شدت وارد شده است، چه شما آماده باشید و چه آمادگی نداشته باشید. پیشنهاد مجله اطمینان این است که در این بازی پیشرو باشید و موفقیت خود و شرکت خود را تضمین نمائید.

برای ارتباط با مجله اطمینان از لینک زیر می توانید استفاده کنید:

تماس با مجله اطمینان

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *